اتاق ها و سوئیت ها

اتاق دو تخته رو به دریا

هر اتاق دو تخته ی رو به دریا شامل سیستم تهویه ی مطبوع هوا، تلویزیون ال سی دی ، اینترنت، یخچال، چای ساز، تخت دونفره ی دبل یا توئین و سرویس بهداشتی و حمام می باشد.این اتاق ها به دلیل ویوی دریا و ادغام مدرنیته و سنت، در عین زیبایی، راحتی را هم برای شما به ارمغان می آورند.

اتاق سه تخته رو به دریا

هر اتاق سه تخته ی رو به دریا شامل سیستم تهویه ی مطبوع هوا، تلویزیون ال سی دی ، اینترنت، یخچال، چای ساز، تخت دونفره ی دبل یا توئین و سرویس بهداشتی و حمام می باشد.این اتاق ها به دلیل ویوی دریا و ادغام مدرنیته و سنت، در عین زیبایی، راحتی را هم برای شما به ارمغان می آورند.

سوئیت چهار تخته رو به دریا

با اقامت در این سوئیت با فضایی جادار و چشم اندازی رو به دریای خزر، همراه با اعضای خانواده تان از امکانات، تجهیزات و دکوراسیون ویژه ی آن لذت ببرید و لحظه های خود را ماندگار سازید.

اتاق دو تخته و سه تخته پشت به دریا

هر اتاق دو یا سه تخته ی رو به جنگل شامل سیستم تهویه ی مطبوع هوا، تلویزیون ال سی دی ، اینترنت، یخچال، چای ساز، تخت دونفره ی دبل یا توئین و سرویس بهداشتی و حمام می باشد.

هتل کادوسان بندر انزلی

تجربه ای متفاوت در هتل کادوسان بندر انزلی

خاطرات دل انگیز و لحظات فراموش نشدنی خود از اقامت در هتل کادوسان را با دیگران در میان بگذارید. عکس های خود را با عنوان "خاطره ی من" و هشتگ #هتل_کادوسان یا #هتل_بزرگ_کادوسان در صفحات مجازی به اشتراک بگذارید.